Filter by price
Color
JBL
JBL Charge 6 Portable Bluetooth Speaker – 30W RMS, Bluetooth 5.4, Waterproof, Dustproof, Drop-Proof, Black
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 520Inclusive of VAT
| Brand | JBL |
|---|---|
| Model | Charge 6 |
| Model Number | JBLCHARGE6BLKAM |
| Speaker Type | Portable Bluetooth Speaker |
| Output Power | (30W Woofer + 10W Tweeter) |
| Bluetooth Version | 5.4 |
| Waterproof | Yes |
| Dustproof | Yes |
| Drop-Proof | Yes |
| Battery Type | Rechargeable |
| Charging Port | USB |
| Playtime | Up to 28 hours of playtime |
| Color | Black |
JBL Flip 7 Portable Bluetooth Speaker – 25W RMS for Woofer, Bluetooth 5.4, Waterproof, Dustproof, & Drop-Proof, Black
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 430Inclusive of VAT
| Brand | JBL |
|---|---|
| Model | Flip 7 |
| Model Number | JBLFLIP7BLKAM |
| Speaker Type | Portable Bluetooth Speaker |
| Output Power | (25W Woofer + 10W Tweeter) |
| Audio Playback | Lossless Audio |
| Bluetooth Version | 5.4 |
| Waterproof | Yes |
| Dustproof | Yes |
| Drop-Proof | Yes |
| Battery Type | Rechargeable |
| Charging Port | USB |
| Color | Black |
JBL Tune 720BT Wireless On-Ear Headphones – Pure Bass, Bluetooth 5.3, 76-Hours Battery Black
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 200Inclusive of VAT
| Brand | JBL |
|---|---|
| Model | Tune 720BT |
| Model Number | T720BTBLK |
| Headphone Type | Wireless On-Ear |
| Drivers | 40mm Dynamic Drivers |
| Sound Technology | JBL Pure Bass |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Microphone | Built-in |
| Battery Life | Up to 76 Hours |
| Charging Port | USB-C |
| Multipoint Connection | Yes |
| Color | Black |