Filter by price
Filter by brands
Color
- AliceBlueAliceBlue 1
- BlackBlack 32
- BlueBlue 6
- DarkBlueDarkBlue 2
- DarkGrayDarkGray 4
- GrayGray 1
- IndigoIndigo 1
- LightBlueLightBlue 1
- LightGoldenrodYellowLightGoldenrodYellow 1
- LightGreyLightGrey 2
- LightSkyBlueLightSkyBlue 1
- MidnightBlueMidnightBlue 6
- OrangeOrange 1
- PinkPink 3
- SilverSilver 42
- Sky BlueSky Blue 5
- WhiteWhite 7
- Graphite 1
CPU
GPU
Processor
RAM
Storage
Shop
Logitech M170 Wireless USB Mouse – 2.4GHz Optical, 10m Range, Gray | 910-004642
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 40Inclusive of VAT
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Model | M170 |
| Model Number | 910-004642 |
| Mouse Type | Wireless USB Mouse |
| Wireless Technology | 2.4GHz |
| Wireless Range | Up to 10 meters |
| Sensor Type | Optical |
| Connectivity | USB Nano Receiver |
| Battery Life | Up to 12 Months |
| Battery Type | Battery Type |
| Color | DarkGray |
Logitech MX Master 3S Wireless Performance Mouse, With Ultra Fast Scrolling, 7 Buttons, 8000 DPI Resolution, USB-C, Bluetooth, Graphite
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 440Inclusive of VAT
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Model | MX Master 3S |
| Product Type | Wireless Performance Mouse |
| Sensor Resolution | Up to 8000 DPI |
| Buttons | 7 Programmable Buttons |
| Scrolling | MagSpeed Ultra-Fast Scrolling |
| Click Type | Quiet Clicks |
| Connection type | Wireless |
| Connectors | USB |
| Wireless technology | 2.4 GHz , Bluetooth |
| Battery Life | Long-Lasting Rechargeable Battery |
| Use | Right-handed |
| Color | Graphite |
Microsoft Surface Pro 11 Laptop EP2-20223 With 13-Inch 2.8K Display, Core Ultra 7 266V Processor, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Arc Graphics, Windows 11 Pro, English/Arabic, Black
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 6,600Inclusive of VAT
| Model Number | EP2-20223 |
|---|---|
| Processor Version | Core Ultra 7 266V |
| Model Name | Surface Pro 11 |
| External Graphics | Integrated |
| Operating System Version | Windows 11 Pro |
| Operating System | Windows |
| Model Series | Microsoft Surface Pro |
| Keyboard Language | English/Arabic |
| Display Resolution | 2880×1920 |
| Screen Features | Touchscreen |
| RAM Size | 16 GB |
| Internal Memory | 512 GB |
Microsoft Surface Pro Copilot+ PC 12″ EP2-33670, Snapdragon X Plus, 16GB RAM, 256GB SSD, 2-in-1 Laptop with Touchscreen, Adreno Graphics, Windows 11 Home | Platinum
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 2,980Inclusive of VAT
| Model Number | EP2-33670 |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Internal Memory | 256 GB |
| Screen Features | Touchscreen |
| Screen Size | 12 in |
| Operating System | Windows |
| Model Series | Microsoft Surface Pro |
| External Graphics | Integrated |
| Processor Version | Snapdragon X Plus |
| Display Resolution | 2160×1440 |
| Keyboard | Sold Separately |
Microsoft Surface Pro Signature Black Keyboard & Black Pen English | 8X8-00141
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 980Inclusive of VAT
| Color | Black |
|---|---|
| Switch Technology | Mechanical switches |
| LED Illumination | Yes, White |
| Wireless | Bluetooth LE *Built-In |
| Built-In Control Device | Touchpad |
| Wrist Rest | Integrated |
| Full-Functionality OS Support | Windows |
| Brand | Microsoft |
Microsoft Surface Thunderbolt 4 Docking Station, Black | T8H-00006
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 1,140Inclusive of VAT
| Color | Black |
|---|---|
| Model Number | T8H-00006 |
MSI Katana 15 HX B14WGK, Gaming Laptop 32GB RAM, 1TB SSD, Intel Core i9-14900HX, 15.6 Inch FHD, 8GB Nvidia RTX 5070, Windows 11, English Black
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 6,230Inclusive of VAT
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Katana 15 |
| Model Number | HX B14WGK |
| Processor | Intel Core i9-14900HX |
| Processor Generation | 14th Gen |
| RAM | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Graphics Card | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Graphics Memory | 8GB |
| Display Size | 15.6 Inches |
| Display Resolution | Full HD (1920 × 1080) |
| Operating System | Windows 11 |
| Keyboard | English |
| Connectivity | Wi-Fi, Bluetooth, USB, HDMI |
| Usage Type | Gaming |
| Version | Middle East Version |
| Color | Black |
MSI Vector 16 HX AI A2XWIG Gaming Laptop, 32GB RAM, 1TB SSD, With 16-Inch Display, Core Ultra 9 275HX Processor, 16GB NVIDIA GeForce RTX 5080 Graphics, Windows 11 English-Arabic Cosmos Gray
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 10,480Inclusive of VAT
| Brand | MSI |
|---|---|
| Series | MSI Vector |
| Model Number | 9S7-15M352-008 |
| Processor | Intel Core Ultra 9 275HX |
| RAM | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Graphics Card | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Graphics Memory | 16GB GDDR6 |
| Display Size | 16 Inches |
| Display Type | High-Resolution Gaming Display |
| Operating System | Windows 11 |
| Keyboard | English – Arabic |
| Version | Middle East Version |
| Average Battery Life | 8 Hours |
| Usage Type | Gaming |
| Color | DarkGray |
Samsung Galaxy A17 4G – 6GB RAM, 128GB, 6.7″ Super AMOLED Display, Dual SIM Smartphone, Gray – UAE Version
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 650Inclusive of VAT
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy A17 4G |
| Model Number | SM-A175FZACMEA |
| Version | UAE |
| RAM | 6GB |
| Storage | 128GB |
| Processor | Octa-Core |
| Operating System | Android |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Display Type | Super AMOLED |
| Resolution | Full HD+ |
| Rear / Front Camera | 50 MP + 5 MP + 2 MP / 13 MP |
| Video Resolution | FHD (1920 x 1080)@30fps |
| Features | Triple Rear Camera System, 50MP Main Camera Resolution, 10x Digital Zoom Capability, Full HD Video Recording, 120fps Slow Motion Video |
| Battery Capacity | 5000 mAh |
| Usage Time | Video Playback Time: Up to 18 Hours |
| Dual SIM | Yes |
| Color | Gray |
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G Smartphone – 1TB Storage, 12GB RAM, Titanium Black (Middle East Version)
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 4,860Inclusive of VAT
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy S25 Ultra |
| Model Number | SM-S938BZKPMEA |
| Region | Middle East Version |
| OS | Android |
| Technology | 5G |
| Screen Size | 6.9 in |
| Type | ProScaler |
| Internal Memory | 1 TB |
| RAM | 12 GB |
| Rear / Front Camera | 50MP (UW) + 200MP (W) + 50MP / 10MP (T) |
| Front Camera | 12MP (F) |
| Battery Capacity | 5000 mAh |
| Color | Black |
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G Smartphone – 512GB Storage, 12GB RAM, Titanium Grey (Middle East Version)
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 3,850Inclusive of VAT
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy S25 Ultra |
| Model Number | SM-S938BZTOMEA |
| Region | Middle East Version |
| Technology | 5G |
| Operating System | Android |
| Screen Size | 6.9 in |
| Type | ProScaler |
| Internal Memory | 512 GB |
| RAM | 12 GB |
| Rear / Front Camera | 50MP (UW) + 200MP (W) + 50MP / 10MP (T) |
| Front Camera | 12MP (F) |
| Battery Capacity | 5000 mAh |
| Color | LightGrey |






