Showing all 12 results
Accessories
Apple 140W USB-C Power Adapter White
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 375Inclusive of VAT
| Color | White |
|---|---|
| Brand | apple |
| Wattage | 140 W |
Apple Airpods 4, Spatial Audio W/ Dynamic Head Tracking, H2 Chip, Voice Isolation, Force Sensor, IP54 Dust, Sweat, & Water Resistant, Up to 30 Hours of Playback, USB-C Charging Case, White
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 390Inclusive of VAT
| Model | Apple AirPods 4 |
|---|---|
| Chipset | Apple H2 Chip |
| Audio Technology | Spatial Audio with Dynamic Head Tracking |
| Controls | Force Sensor for Audio/Calls Control |
| Microphones | Voice Isolation Microphones |
| Resistance Rating | IP54 Dust, Sweat & Water Resistant |
| Battery Life | Up to 30 Hours (with Charging Case) |
| Charging Port | USB-C |
| Case Features | USB-C Charging Case |
| Color | White |
Apple AirPods Pro 3 – 4x Active Noise Cancellation, Dual Beamforming Microphones, H2 Chip, Bluetooth 5.3, 8 Hours Playtime | White
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 920Inclusive of VAT
| Model | Apple AirPods Pro 3 |
|---|---|
| Chipset | Apple H2 Chip |
| Active Noise Cancellation | 4x More Powerful ANC |
| Audio Modes | ANC + Transparency Mode |
| Microphones | Dual Beamforming Microphones |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 |
| Battery Life | Up to 8 Hours Listening Time |
| Charging Case | Supports USB-C |
| Controls | Force Sensor Controls |
| Color | White |
Apple iPad, 11″ MD4E4, Liquid Retina Display, A16 Chip, 128GB Storage, Touch ID, Wi-Fi, Up to 10 Hour Battery, Pink
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 1,300Inclusive of VAT
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad 11-inch |
| Model Number | MD4E4 |
| Processor | Apple A16 Chip |
| Operating System | iPadOS |
| Internal Storage | 128GB |
| Screen Size | 11 Inches |
| Display Type | Liquid Retina Display |
| Touch Screen | Yes |
| Battery Life | Up to 10 hours |
| Version | International Version |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Flash | LED |
| Camera Type | Primary Camera |
| Secondary Camera | 12 MP & Above |
| Charging Type | Type-C |
| Color | Pink |
Apple Magic Keyboard for iPad Pro 11-inch (M4) – International English – White | MWR03
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 1,195Inclusive of VAT
| Model Number | MWR03 |
|---|---|
| Connection Type | Wireless |
| Product Width | 11 in |
| Keyboard Language | International English |
| Model Compatibility | iPad Pro M4 |
| Color | White |
Apple Magic Keyboard for iPad Pro 13-inch (M4) – International English – Black | MWR53
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 1,395Inclusive of VAT
| Model Number | MWR53 |
|---|---|
| Connection Type | Wireless |
| Product Width | 13 in |
| Keyboard Language | International English |
| Color | Black |
| Model Compatibility | iPad Pro M4 |
Apple Magic Keyboard Touch ID for Mac Models,English, Silver | MK293
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 475Inclusive of VAT
| Color | Silver |
|---|
Apple Magic Mouse 3, Multi-Touch Surface Black | MMMQ3
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 395Inclusive of VAT
| Color | Black |
|---|
Apple Magic Mouse USB-C – White Multi-Touch Surface – MXK53
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 290Inclusive of VAT
| Color | White |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Model Number | MXK53 |
| Type | Mouse |
| Compatible Products | iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad, iPad mini 4, MacBook Air, MacBook Pro, iMac, Mac studio, Mac mini, Mac Pro |
| Cable Type | Type C Cable |
| What's in the Box | 1 x Magic mouse, 1 x USB-C charging cable |
Apple Pencil (USB-C) – White | MUWA3
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 285Inclusive of VAT
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Apple Pencil (USB-C) |
| Model Number | MUWA3 |
| Length | 6.10 inches (155 mm) |
| Diameter | 0.35 inch (8.9 mm) |
| Material | Aluminium |
| Bluetooth | Yes |
| Color | White |
| System Requirements | Requires iPadOS 17.1.1 or later |
Apple TV 4K Wi‑Fi + Ethernet With 128GB Storage, 3rd Gen Black | MN893
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 599Inclusive of VAT
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MN893-128GB |
| Compatibility | HD & UHD TVs with HDMI, Bluetooth Keyboards |
| Items in the Box | Apple TV 4K, Siri Remote, Power Cord |
| Weight | 1 kg |
| Color | Black |
Apple Watch Ultra 3 GPS + Cellular 49mm Black Titanium Case With Black Ocean Band
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 3,180Inclusive of VAT
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Watch Ultra 3 |
| Case Size | 49mm |
| Case Material | Black Titanium |
| Band Type | Ocean Band |
| Display Type | Large Retina Display |
| Brightness | High brightness for outdoor use |
| Touchscreen | Yes |
| GPS | Yes |
| Cellular | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Heart Rate Monitoring | Yes |
| Dust Resistance | Yes |
| Model Number | MF0J4 |
| Color | Black |
