Showing all 4 results
Filter by price
Filter by brands
Apple iPhone
Apple iPhone 16 Pro Max (512GB) Desert Titanium Middle East Version with FaceTime
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 5,300Inclusive of VAT
| Color | LightGoldenrodYellow |
|---|
Apple iPhone 17 Black 256GB, A19 Chip, 6.3″ Super Retina XDR Display, 5G (Nano SIM + eSIM), With FaceTime – International Version
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 3,440Inclusive of VAT
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 17 |
| Version | International Version |
| Processor | Apple A19 Chip |
| OS | Latest iOS version |
| Internal Storage | 256GB |
| Screen Size | 6.3 Inches |
| Display Type | Super Retina XDR |
| Resolution | High-resolution OLED |
| SIM Type | Nano SIM + eSIM |
| Network Type | 5G |
| Primary Camera (MP) | 48+48MP |
| Secondary Camera Resolution | 18 MP |
| Charging Type | Type-C |
| Sensor | Accelerometer, Gyroscope, Digital compass |
| Voice Calling Capability | Yes |
| Color | Black |
Apple iPhone 17, White 256GB Storage, A19 Chip, 5G/Wi Fi7, 6.3″ Super Retina XDR Display, (eSim only) With FaceTime – International Version
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 3,180Inclusive of VAT
| Model Number | iPhone 17 |
|---|---|
| RAM Size | 8 GB |
| Internal Memory | 256 GB |
| Version | International Version (eSIM) |
| Operating System | iOS |
| Processor Name | Apple Bionic |
| Number of Cores | Hexa Core |
| Flash | Dual Tone flash |
| Fast Charging | Yes |
| Network Type | 5G |
| Primary Camera (MP) | 48+48MP |
| Secondary Camera Resolution | 18 MP |
| Secondary Camera | 16 – 31.9 MP |
| Battery Size | 3692 mAh |
| Screen Size | 6.3 in |
| SIM Type | eSIM |
| Charging Type | Type-C |
| Voice Calling Capability | Yes |
| Processor Number | A19 |
| Primary Camera Feature | Dual |
| Sensor | Accelerometer, Gyroscope, Digital compass |
| Color | White |
iPhone Air Sky Blue 512GB, 6.5″ Super Retina XDR Display, A19 Pro Chip, 5G (eSim only) With FaceTime – International Version
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 4,350Inclusive of VAT
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone Air |
| Version | International Version |
| Processor | Apple A19 Pro Chip |
| Operating System: | iOS |
| Internal Storage | 512GB |
| Screen Size | 6.5 Inches |
| Display Type | Super Retina XDR (OLED) |
| Features | True Tone, Wide Color (P3), HDR |
| SIM Type | eSIM only |
| Fast Charging | Yes |
| Primary Camera (MP) | 12+12 MP |
| Sensor | Accelerometer, Gyroscope, Digital compass |
| Charging Type | Type-C |
| Secondary Camera Resolution | 18 MP |
| Color | Sky Blue |
