Showing all 4 results
Microsoft Surface
Microsoft Surface Pro 11 Laptop EP2-20223 With 13-Inch 2.8K Display, Core Ultra 7 266V Processor, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Arc Graphics, Windows 11 Pro, English/Arabic, Black
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 6,600Inclusive of VAT
| Model Number | EP2-20223 |
|---|---|
| Processor Version | Core Ultra 7 266V |
| Model Name | Surface Pro 11 |
| External Graphics | Integrated |
| Operating System Version | Windows 11 Pro |
| Operating System | Windows |
| Model Series | Microsoft Surface Pro |
| Keyboard Language | English/Arabic |
| Display Resolution | 2880×1920 |
| Screen Features | Touchscreen |
| RAM Size | 16 GB |
| Internal Memory | 512 GB |
Microsoft Surface Pro Copilot+ PC 12″ EP2-33670, Snapdragon X Plus, 16GB RAM, 256GB SSD, 2-in-1 Laptop with Touchscreen, Adreno Graphics, Windows 11 Home | Platinum
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 2,980Inclusive of VAT
| Model Number | EP2-33670 |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Internal Memory | 256 GB |
| Screen Features | Touchscreen |
| Screen Size | 12 in |
| Operating System | Windows |
| Model Series | Microsoft Surface Pro |
| External Graphics | Integrated |
| Processor Version | Snapdragon X Plus |
| Display Resolution | 2160×1440 |
| Keyboard | Sold Separately |
Microsoft Surface Pro Signature Black Keyboard & Black Pen English | 8X8-00141
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 980Inclusive of VAT
| Color | Black |
|---|---|
| Switch Technology | Mechanical switches |
| LED Illumination | Yes, White |
| Wireless | Bluetooth LE *Built-In |
| Built-In Control Device | Touchpad |
| Wrist Rest | Integrated |
| Full-Functionality OS Support | Windows |
| Brand | Microsoft |
Microsoft Surface Thunderbolt 4 Docking Station, Black | T8H-00006
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 1,140Inclusive of VAT
| Color | Black |
|---|---|
| Model Number | T8H-00006 |

