Showing all 3 results
Samsung Mobiles
Samsung Galaxy A17 4G – 6GB RAM, 128GB, 6.7″ Super AMOLED Display, Dual SIM Smartphone, Gray – UAE Version
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 650Inclusive of VAT
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy A17 4G |
| Model Number | SM-A175FZACMEA |
| Version | UAE |
| RAM | 6GB |
| Storage | 128GB |
| Processor | Octa-Core |
| Operating System | Android |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Display Type | Super AMOLED |
| Resolution | Full HD+ |
| Rear / Front Camera | 50 MP + 5 MP + 2 MP / 13 MP |
| Video Resolution | FHD (1920 x 1080)@30fps |
| Features | Triple Rear Camera System, 50MP Main Camera Resolution, 10x Digital Zoom Capability, Full HD Video Recording, 120fps Slow Motion Video |
| Battery Capacity | 5000 mAh |
| Usage Time | Video Playback Time: Up to 18 Hours |
| Dual SIM | Yes |
| Color | Gray |
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G Smartphone – 1TB Storage, 12GB RAM, Titanium Black (Middle East Version)
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 4,860Inclusive of VAT
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy S25 Ultra |
| Model Number | SM-S938BZKPMEA |
| Region | Middle East Version |
| OS | Android |
| Technology | 5G |
| Screen Size | 6.9 in |
| Type | ProScaler |
| Internal Memory | 1 TB |
| RAM | 12 GB |
| Rear / Front Camera | 50MP (UW) + 200MP (W) + 50MP / 10MP (T) |
| Front Camera | 12MP (F) |
| Battery Capacity | 5000 mAh |
| Color | Black |
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G Smartphone – 512GB Storage, 12GB RAM, Titanium Grey (Middle East Version)
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 3,850Inclusive of VAT
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy S25 Ultra |
| Model Number | SM-S938BZTOMEA |
| Region | Middle East Version |
| Technology | 5G |
| Operating System | Android |
| Screen Size | 6.9 in |
| Type | ProScaler |
| Internal Memory | 512 GB |
| RAM | 12 GB |
| Rear / Front Camera | 50MP (UW) + 200MP (W) + 50MP / 10MP (T) |
| Front Camera | 12MP (F) |
| Battery Capacity | 5000 mAh |
| Color | LightGrey |
