Filter by price
Color
CPU
GPU
Processor
RAM
Storage
Apple
Apple 140W USB-C Power Adapter White
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 375Inclusive of VAT
| Color | White |
|---|---|
| Brand | apple |
| Wattage | 140 W |
Apple Airpods 4, Spatial Audio W/ Dynamic Head Tracking, H2 Chip, Voice Isolation, Force Sensor, IP54 Dust, Sweat, & Water Resistant, Up to 30 Hours of Playback, USB-C Charging Case, White
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 390Inclusive of VAT
| Model | Apple AirPods 4 |
|---|---|
| Chipset | Apple H2 Chip |
| Audio Technology | Spatial Audio with Dynamic Head Tracking |
| Controls | Force Sensor for Audio/Calls Control |
| Microphones | Voice Isolation Microphones |
| Resistance Rating | IP54 Dust, Sweat & Water Resistant |
| Battery Life | Up to 30 Hours (with Charging Case) |
| Charging Port | USB-C |
| Case Features | USB-C Charging Case |
| Color | White |
Apple AirPods Pro 3 – 4x Active Noise Cancellation, Dual Beamforming Microphones, H2 Chip, Bluetooth 5.3, 8 Hours Playtime | White
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 920Inclusive of VAT
| Model | Apple AirPods Pro 3 |
|---|---|
| Chipset | Apple H2 Chip |
| Active Noise Cancellation | 4x More Powerful ANC |
| Audio Modes | ANC + Transparency Mode |
| Microphones | Dual Beamforming Microphones |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 |
| Battery Life | Up to 8 Hours Listening Time |
| Charging Case | Supports USB-C |
| Controls | Force Sensor Controls |
| Color | White |
Apple iMac – MQRR3 – M3 8/10GPU 8GB 512gb Blue
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 6,490Inclusive of VAT
| Color | AliceBlue |
|---|
Apple iMac 24″ MCR24, M4 Chip with 24GB RAM, 512GB SSD, M4 Chip, 10-Core CPU, 10-Core GPU, Desktop Computer, English Keyboard, Silver
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 7,750Inclusive of VAT
| Model | iMac 24-inch |
|---|---|
| Model Number: | MCR24 |
| Form Factor | All-in-One Desktop |
| Chipset | Apple M4 |
| CPU | 10-Core CPU |
| GPU | 10-Core GPU |
| RAM | 24GB Unified Memory |
| Storage | 512GB SSD |
| Screen Size | 24 Inches |
| Resolution | 4.5K Retina Display |
| Display Type | P3 Wide Color, True Tone |
| Keyboard Layout | English |
| Mouse | Apple Magic Mouse |
| Ports | Four Thunderbolt 4 ports |
| Operating System | macOS |
| Camera | 1080p FaceTime HD |
| Color | Silver |
Apple iMac 24″ MD2T4, M4 Chip with 24GB RAM, 512GB SSD, 10-Core CPU, 10-Core GPU, Desktop Computer, English Keyboard, Blue
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 7,800Inclusive of VAT
| Model | iMac 24-inch |
|---|---|
| Model Number | MD2T4 |
| Form Factor | All-in-One Desktop |
| Chipset | Apple M4 |
| CPU | 10-Core CPU |
| GPU | 10-Core GPU |
| RAM | 24GB Unified Memory |
| Storage | 512GB SSD |
| Screen Size | 24 Inches |
| Resolution | 4.5K Retina Display |
| Display Type | P3 Wide Color, True Tone |
| Keyboard Layout | English |
| Mouse | Apple Magic Mouse |
| Ports | Four Thunderbolt 4 ports |
| Operating System | macOS |
| Camera | 1080p FaceTime HD |
| Color | DarkBlue |
Apple iMac 24″ MQRQ3, M3 Chip with 8GB RAM, 256GB SSD, 8-Core CPU, 10-Core GPU, AIO Desktop Computer, English Keyboard | Blue
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 4,720Inclusive of VAT
| Color | LightBlue |
|---|---|
| Model | MQRQ3 |
| Chipset | Apple M3 |
| CPU | 8-Core |
| GPU | 10-Core |
| RAM | 8GB Unified Memory |
| Storage | 256GB SSD |
| Display | 24-inch 4.5K Retina |
| Camera | 1080p FaceTime HD |
| Keyboard | Magic Keyboard (English) |
Apple iMac 24″ MWUC3, M4 Chip with 16GB RAM, 256GB SSD, 8-Core CPU, 8-Core GPU, English Silver
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 5,150Inclusive of VAT
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 24-inch |
| Model Number | MWUC3 |
| Form Factor | All-in-One Desktop |
| Chipset | Apple M4 |
| CPU & GPU | 8-Core CPU-8-Core GPU |
| Neural Engine | 16-Core Neural Engine |
| RAM | 16GB Unified Memory |
| Storage | 256GB SSD |
| Screen Size | 24 Inches |
| Resolution | 4.5K Retina Display |
| Keyboard Layout | English |
| Mouse | Apple Magic Mouse |
| Ports | Two Thunderbolt / USB 4 ports |
| Operating System | macOS |
| Camera | 1080p FaceTime HD |
| Color | Silver |
Apple iMac 24″ MWUF3, M4 Chip with 16GB RAM, 256GB SSD, 8-Core CPU 8-Core GPU, AIO Desktop Computer, English Keyboard, Blue
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 5,150Inclusive of VAT
| Model Number | MWUF3 |
|---|---|
| Display | 24-inch 4.5K Retina Display |
| Chipset | Apple M4 Chip |
| CPU | 8-Core CPU |
| GPU | 8-Core GPU |
| Memory | 16GB Unified Memory |
| Storage | 256GB SSD |
| Keyboard | English |
| Ports | Four Thunderbolt 4 ports |
| Operating System | macOS |
| Wireless | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Color | Blue |
Apple iMac 24″ MWUG3, M4 Chip with 16GB RAM, 256GB SSD, 8-Core CPU 8-Core GPU, AIO Desktop Computer, English Keyboard, Pink
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 5,150Inclusive of VAT
| Model Number | MWUG3 |
|---|---|
| Display | 24-inch 4.5K Retina Display |
| Chipset | Apple M4 Chip |
| CPU | 8-Core CPU |
| GPU | 8-Core GPU |
| Memory | 16GB Unified Memory |
| Storage | 256GB SSD |
| Keyboard | English |
| Ports | Four Thunderbolt 4 ports |
| Operating System | macOS |
| Wireless | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Color | Pink |
Apple iMac 24″ MWUU3, M4 Chip with 16GB RAM, 256GB SSD, M4 Chip, 10-Core CPU, 10-Core GPU, Desktop Computer, English Keyboard, Silver
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 5,800Inclusive of VAT
| Model | iMac 24-inch |
|---|---|
| Model Number | MWUU3 |
| Form Factor | All-in-One Desktop |
| Chipset | Apple M4 |
| CPU | 10-Core CPU |
| GPU | 10-Core GPU |
| RAM | 16GB Unified Memory |
| Storage | 256GB SSD |
| Screen Size | 24 Inches |
| Resolution | 4.5K Retina Display |
| Display Type | P3 Wide Color, True Tone |
| Keyboard Layout | English |
| Mouse | Apple Magic Mouse |
| Ports | Four Thunderbolt 4 ports |
| Operating System | macOS |
| Camera | 1080p FaceTime HD |
| Color | Silver |
Apple iMac 24″ MWUV3, M4 Chip with 16GB RAM, 512GB SSD, AIO Desktop Computer, English Keyboard, Silver
Rated 0 out of 5
Out of stock
AED 7,890Inclusive of VAT
| Processor | Apple M4 Chip |
|---|---|
| CPU | 10-Core CPU |
| GPU | 10-Core GPU |
| Memory | 16GB Unified Memory |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 24-inch 4.5K Retina (4480 × 2520 resolution) |
| Camera | 1080p FaceTime HD |
| Keyboard | Magic Keyboard (English) |
| Ports | Four Thunderbolt 4 ports |
| Operating System | macOS |
| Color | Silver |